1986 yılında merhum Mahmut ÇAPRAZ tarafından kurulan firmamız, kuruluşundan bu yana imalat sektöründeki tecrübe ve başarısını sürekli arttırmayı hedeflemiştir. Ev tipi radyo le başlayan imalat serüvenimize daha sonra; oto teyp, hoparlör, uydu alıcı ve aksamları, LED TV, elektrikli ev aletleri sınıfından; elektrikli süpürge, ütü ,kettle imalatı ile devam etmiş, ileriki yıllarda da LED aydınlatma sistemleri imalatı ve proje tasarımları ile zirveye taşımıştır.

Geçmiş yıllardan edindiğimiz tecrübe ile daha kaliteli, pratik kullanım ve kolay kurulum gibi avantajlar sunan elektrikli ev aletleri tasarlamaya ve üretmeye devam etmektedir.

Bu çerçevede Vantilatör ve Elektrikli Dik Süpürge üretimi ile yerli ve yabancı piyasaya %100 yerli sermaye ile üretim yapabilmenin gururunu yaşamaktayız.

Şirketimiz bu ilkeler doğrultusunda geliştirdiği ürünlerini siz değerli çözüm ortakları ile paylaşmaktan onur duyar.

MP-1005-P
MP-1005-M
MP-355-MY
MP-455-MY
MS-11 PARLAK KIRMIZI
MS-11 ROSE-SİYAH
MS-11 EGE MAVİSİ
MS-11 GÜL KURUSU
MS-11 ROSE GOLD
GÖKHAN ELEKTRONİK CİH.TİC.LTD.ŞTİ

1986 yılında merhum Mahmut ÇAPRAZ tarafından kurulan firmamız, kuruluşundan bu yana imalat sektöründeki tecrübe ve başarısını sürekli arttırmayı hedeflemiştir.

Ev tipi radyo le başlayan imalat serüvenimize daha sonra; oto teyp, hoparlör, uydu alıcı ve aksamları, LED TV, elektrikli ev aletleri sınıfından; elektrikli süpürge, ütü ,kettle imalatı ile devam etmiş, ileriki yıllarda da LED aydınlatma sistemleri imalatı ve proje tasarımları ile zirveye taşımıştır.

İLETİŞİM
ADRES :
Sanayi Mah. Avcılar Cd. No:6 Güngören, İstanbul, TÜRKİYE
TELEFON :

+90 (212) 553 07 03

+90 (212) 553 22 84

+90 (542) 448 58 83

E-POSTA :
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.