Menu

HAKKIMIZDA

 

TARİHÇE

1986 yılında kurulduğu günden beri, yüksek kaliteli ürünleri tüketicilerin beğenisine sunan Gökhan Elektronik Cihazlar Ticaret Limited Şirketi, elektronik sektöründeki tecrübesini elektrik sektörüne de taşıyarak maksimum müşteri memnuniyeti sağlamayı ve ürünlerini sektörün ihtiyaçları doğrultusunda geliştirmeyi kendisine görev edinmiştir.

Bu noktadan hareketle şirketimiz ürün çeşitlerini ticari çıkardan çok yüksek enerji verimliliği ve tasarrufuna göre şekillendirmektedir. Bu sebeple ürünlerimizde LED kullanarak gerek insan sağlığına, gerekse çevreye duyarlı aydınlatma ürünleri sağlamaktayız. Hali hazırda var olan standart ürünlere alternatif olarak geliştirilen LED aydınlatma ürünleri daha çevreci, daha ekonomik,  daha estetik ve daha fonksiyoneldir.

Şirketimiz bu ilkeler doğrultusunda geliştirilen ürünlerini siz değerli çözüm ortakları ile paylaşmaktan onur duyar.

 HISTORY

Since establishing our company Gokhan Electronics LTD.in 1986, providing high-quality products and maximum customer satisfaction is our mission. We have been taking the advantage of the electronics industry experience to the electrical sector. We are developing ourselves according to the needs of the industry.

From this point, our company has been designing new products by the very high power efficiency and saving the commercial interests of a variety of products. For this reason our products are useful to both human health and environmentally sensitive by using LED lighting products. As an alternative to the existing standard products,already developed LED lighting products which are more environmentally friendly, more economical and more aesthetic and functional.

Our company is proud to share their products developed in line with these principles to the valued solution partners.

 

 

 

 

 


hakkimizda01